Uygun Parça
Uygun Parça
Hakkımızda

 

 

Ne yapıyoruz…

Evinizdeki aletleri kendi başınıza tamir edebilmenizi ya da gerektiğinde yedek parçalarını değiştirebilmenizi sağlıyoruz. Amacımız “yenisini alma , tamir et!” kültürünü yerleştirip bu konuda sizi cesaretlendirmek. Bu sayede inanıyoruz ki hem paranızı bu aletleri değiştirmek ya da serviste tamir ettirmek için harcamayacaksınız hem de  tamir ederek çevre sağlığına da katkıda bulunacaksınız.

Bu internet sitesinde; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge gibi  tüm beyaz eşyalara uygun yedek parça ve aksesuarları bulabilirsiniz, ayrıca bu parçaların nasıl takılıp değiştirilebileceğine dair birçok bilgilendirme de mevcut.

Türkiye ‘nin en büyük yedek parça sitesi olarak, ürün yelpazemizde elektrikli ev aletleri yedek parçaları ve bunun yanı sıra evde her gün olmazsa olmaz ampuller, piller ve temizlik malzemeleri de mevcuttur.

Bizi ne farklı yapar…

En uygun fiyata yedek parça.

Evinizde eşyalar her gün problem çıkarmaya başladıkça ne kadar sinir bozucu olurlar çok iyi anlayabiliyoruz. Ayrıca çok iyi biliyoruz ki bunlar için harcanan para tamamen beklenmeyen ve aniden çıkan bir masraf! İşte bu yüzden size her zaman en iyi fiyatı vermek için çabalıyoruz. Fiyatlarımız konusunda kendimize o kadar güveniyoruz ki, eğer aynı ürün için bizden daha ucuz verilmiş bir fiyatı internette bulursanız, fiyat farkını size geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.

Stokta mevcut ve bir gün sonra sizinle…

Özellikle beyaz eşyalar sürekli kullanılan ev aletleri olduklarından beklemenin sizin için ne kadar sıkıcı ve zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden satıştaki ürünlerin büyük bir çoğunluğunu stoklarımızda tutup size en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyoruz.

Sektörde lider firmaların orijinal yedek parçaları…

Sektördeki lider firmalar ile olan iş ilişkimiz sizlere Arçelik-Beko, Electrolux, AEG, Samsung gibi markaların orijinal yedek parçaları konusunda destek verebilmemizi sağlıyor. Ayrıca size bir çok üründe universal ürün (her makine ile uyumlu) seçeneği sunuyoruz ve orijinal ürünler dışında süper fiyatları ile uyumlu ürün seçeneklerimizde mevcut.

Yardım, tavsiye ve destek sadece bir tık yakınızda…

Yedek parçalar ve bu aletleri tamir etmek karmaşık gözükebilir. Ancak çoğu işlem göründüğünden çok daha kolaydır. Biz yedek parçayı satmaktan fazlasını yapıyoruz, size bu tamir ya da değişiklik işlemini nasıl yapacağınız konusunda destek veriyoruz.

Uygun Parça, genç ve dinamik kadrosu ile ciddiyetle çalışan, stoklarına her gün yeni ürünler ekleyen ve size bu ürünler ile ilgili destek veren, hep araştıran ve en iyisini arayan, daima ileriye bakan, en önemlisi yaptığı işten büyük keyif alan bir KG Grup iştirakidir.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank