Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Bulaşık Makineleri

Bulaşık Makineleri Yedek Parçaları


 

Bulaşık Makinesi Yedek Parça Çeşitleri

 

Bazı insanlar için bulaşık makinesi herhangi bir ev aletidir. Bazı insanlar içinse bulaşık makinesi tabaklarınızı sizin yerinize yıkayarak size zaman kazandıran bir nimettir. Bulaşık makinelerinin her evde kullanımının hızla arttığı su götürmez bir gerçektir. Otomatik bulaşık mekineleri çok çeşitli durumlarda size yardımcı olur; misafirlerinizi ağırlarken, büyük bir aile yemeğinden sonra ya da yoğun bir iş günün ardından ayaklarınızı uzatıp dinlenmenizi sağlar. Bulaşık makinesinin çoğu mutfak için neden temel bir cihaz haline geldiği tartışılmaz.

Bu nedenle güvenilir yardımcınız bulaşık makineniz çalışmayı aniden bıraktığında; bu durum çok can sıkıcı olabilir. Birçok insan için bu durum pahalı servis faturalarını ödemek veya yeni bir bulaşık makinesi almaktansa dağ gibi birikmiş bulaşıkları elde yıkamak anlamına gelir. Tabiiki çoğu durumda kırık bir parçayı değiştirmek oldukça ucuz ve kolaydır. Bir bulaşık makinesini tamir etmek karmaşık görüntüsüyle size korkutucu derecede zor görünebilir ancak cihazınız aslında göründüğü kadar karmaşık değildir. Bulaşık makinenizin bozulan parçasını değiştirmek harcadığınız çabaya değer olabilir bu sayede bulaşık makinenizi pahalı faturalar olmadan çalışır haline geri getirebilirsiniz.

 

Tüm Marka ve Modeller Bulaşık Makineleri İçin Yedek Parçalar

 

Bulaşık makinenizin arızalanmasına neden olan her zaman ana bileşenlerden boşaltma pompası veya yıkama motoru olmayabilir. Bazen sadece çatal kaşık sepeti veya ray kapağı olabilir. Uygunparçada sizlere günlük işlerinize devam etmenize yardımcı olacak geniş bir bulaşık makinesi yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Bu ürünler genelde Bosch, Arçelik, Siemens, Vestel gibi popüler markaların bulaşık makinelerine ait yedek parçalardır.

 

Bulaşık Makinesi Model Kodu Nasıl Bulunur?

 

Bulaşık makinenize uygun doğru parçaları bulmak için makinenizin marka ve modelini biliyor olmanız önemlidir. Bu numarayı genellikle bulaşık makinesinin kapağının iç tarafında veya alt taraftaki (kapının altında, hemen hemen zemine yakın) bulunan etiketinde bulabilirsiniz. Hatta bu etiket makinenin arkasında bile bulunabilir. Model numarası genellikle (bazen de (-) ve (/) ile ayrılmış) harfler ve rakamlardan oluşur. Model numaranızı tespit ettiğinizde artık doğru yedek parçaları bulmak çok kolaydır. Arama kutusuna model numaranızı yazarak bulaşık makineniz için doğru yedek parçalara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2023

visa master bank