Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Buzdolabı & Derin Dondurucular
Kapı Kolları

Buzdolabı & Derin Dondurucular Kapı Kolları


Buzdolabı Kapı Kolu

Hayatımızın önemli bir yerini kaplayan buzdolaplarına yaşamımızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için ihtiyaç vardır. Buzdolapları sayesinde yiyeceklerimizi taze bir şekilde korur ve bozulmalarını engellemiş oluruz. Belirlediğiniz ayarda sabit bir ısıda kalır yiyecek ve içeceklerinizi kolaylıkla muhafaza edersiniz. Buzdolaplarının da zamanla deforme olan veya hor kullanıma bağlı kırılan parçaları vardır. Kapak rafı, iç raflar,sebzelik çekmeceleri , çekmece ön kapakları, contaları ve en önemlilerinden biri olan kapak kollarıdır. Kapı kolları uygulanan güç ile kırılabilir ve buzdolabını daha verimli kullanabilmek için kapak kollarına her zaman ihtiyaç vardır. Buzdolabınızın kapak kolu olmadan dolabını açmanız daha güç bir hal alacaktır. Ancak zamanla yıpranan veya kırılan bu yedek parçaları temin etmeniz de oldukça kolaydır. Dolabınızın modelini yazarak uyumlu yedek parçalarına ulaşabilir ve ihtiyacınız olan parçayı kolayca temin edebilirsiniz. Ve dolabınız ilk günkü gibi kullanışlı olacaktır.

Buzdolabı Kapı Kolu Fiyatları

Günümüzde her markanın ürettiği buzdolabı çeşitleri vardır. Bu çeşitlilik arttıkça ürün yelpazesi genişler ve bu çeşitlilik fiyatlarını da etkiler. Çeşit ne kadar fazla ise fiyatı o kadar uygun olacaktır. Yeni modeller ile eski modellerin buzdolabı fiyat farkı gibi yedek parçalarının da fiyatlarının arasında fiyat farkı vardır. Sadece üretim yılı değil bu fiyatları etkileyen. Buzdolabının markası da oldukça önemlidir. Bir buzdolabı alacağınız zaman fiyatından önce markasına ve daha sonra yedek parçalarının üretilip üretilmediğine bakmalısınız. Günümüzde her markanın yedek parçasını bulmak oldukça kolaydır. Ancak eski modellerde parça üretimi yapılmadığı için yedek parçasını bulmakta sorun yaşabilirsiniz. Kırılan kapak kolunuz için de buzdolabınızın modeliniz yazarak bir arama yaptığınızda tüm yedek parçalarına ulaşacak ve kolayca temin edebileceksiniz.

Buzdolabı Kapı Kolu Temizliği

Buzdolabınızın temizliği sağlığınız için çok önemlidir. Yediğiniz ve içtiğiniz tüm gıdalarınızı muhafaza ettiğiniz buzdolaplarında düzenli periyotlarda temizlik yapılmaz ise zamanla bakteri oluşacaktır. Oluşan bakteriler tüketilen gıdalar ile birlikte doğrudan vücudumuza girer ve sağlığımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Sağlığımız için hijyen çok önemlidir. Buzdolabınızın hijyenik bir şekilde kalmasını sağlıklı besinler tüketmeyi istiyorsanız sabunlu su ile içini dışını silip durulamanızdır. Bu işlemi yaparken dolabın fişini çekip dolabınızı da dinlendirebilirsiniz. Buzları eridikten sonra tekrar fişini takıp kullanıma başlayabilirsiniz. Buzdolabında kapak kolunun temizliği oldukça önemlidir. Dışarda kalan bu kısmı tutarak dolabı açtığınız için en çok kirlenen ve mikrop bulaşan yerler ilk önce kapı kollarıdır. Dolap temizliğini beklemeden kapak kollarını silip temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Direk gıdalar ile teması olmadığından dolayı kapak kollarını istediğiniz kimyasallar ile temizleyebilirsiniz. Daha sonra durulamayı unutmayınız.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank