Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Su Isıtıcılar

Su Isıtıcılar Yedek Parçaları


MARKALAR

ÇOK SATANLAR

Su Isıtıcıları

Mutfakta en sık kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan küçük ev aletidir.Suyun ocakta kaynamasını beklemek yerine hızlı bir şekilde kaynar ve sıcak suyumuz sürekli hazırda olmalı,bu sayede işlerimiz hızlı bir şekilde bitmeli. Ocakta kaynayan su hem tüp hem zaman israfıdır. Hem aile hem öğrenci evinde en ihtiyaç duyulan parçadır. Kısa zamanda kaynayan suyumuz ile çayımızı yemeğimizi de hızlı bir şekilde yapabiliriz. Farklı dekorasyonlara sahip kettle lar da mutfağımıza farklı bir görsellik katar. Bütçemizi çok yormaz. Oldukça uygun fiyatlı kettlelar vardır. Ürün yelpazesi oldukça geniştir. Her markada çok kolay bulabileceğiniz bu ısıtıcılar evlerin ,iş yerlerinin vazgeçilmezidir.

Su Isıtıcısı Fiyatları;

Her evin olmazsa olması kettle her markada bulabileceğiniz mutfağınızı yardımcısıdır. Markasına , özelliklerine ve tasarımıza göre fiyatları değişmektedir. Güzel kullanıldığı zaman birkaç ayda bozulup yenisi alınmaz uzun süreli kullanım yapılabilir.  Bu sebeple kettle alacağınız zaman öncelik olarak özelliklerine bakmanızı öneririz. Kettleın dışı ve haznesinin yapıldığı meteryal , rezistansı  oldukça önemlidir. Kullanılan malzeme de kettleın fiyatını etkiler. Ancak uzun süre kullanacağınız bu ısıtılar için kaliteli malzeme kullanılan bir kettle almanızı öneririz. 50 TL ‘ye de bir kettle bulabilirsiniz 1500 TL ‘ye de. Bu tamamen sizin tercihinizdir.Plastik kettle lar diğerlerine göre daha uygundur. Arkasından çelik ve cam kettle gelmektedir. Görsel olarak oldukça zarif duran cam kettlelar sağlık açısından da tavsiye edilir. Bütçenize uygun olan ısıtıcıyı kolaylıkla dilediğiniz her sitede veya mağazalarda bulabilirsiniz.

Su Isıtıcısı Temizliği;

Genellikle şebeke suyu kullanıldığından dolayı haznede kireçlenme olacaktır. Bu kireçlenme suyun daha geç kaynamasını sağlar ve sağlığımız için önerilmez. Kireçlenen hazneler için kireç sökücü kimyasallar vardır. Ancak bu kimyasallar toksit bulundurduğu için önerilmez. İnsan vücuduna girebileceği için sağlımızı tehdit eder. Bu nedenle doğal bir yöntem olan ve bütçenizi yormayan sirke ve limon ile bu temizliği çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Sirke asetik asit içeren , asitli meyvelerden üretilen bir sudur. Limon önemli miktarda sitrik asit içeriri ve bu sebeple pH değeri çok düşüktür. Bu iki bileşen madde birleştiği zaman sebiliniz ilk günkü temizliğine kavuşacaktır. Bu karışımı su haznesine yatmadan önce hazırlayınız. Ertesi gün temizleyiniz. Kettle haznesinde kireç kalmadığını göreceksiniz. Bu işlemi belirli aralıkla yaparsanız su ısıtıcınız uzun ömürlü olup mutfaktaki en iyi yardımcınız olmaya devam edecektir.

Su Isıtıcısı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli;

Dakikalar içinde suyunuzu kaynatan ve işlerinizi kolaylaştıran bu pratik ürünü alırken üründen beklentileriniz önemlidir. Dış görünüşe önem veriyorsanız farklı tasarımlarda bir kettle bakabilirsiniz. Ancak hepsinden önemlisi sağlığınız için seçeceğiniz bir kettle olacaktır. Geniş bir yelpazeye ve her bütçeye uygun olduğundan plastik bir kettle da bulabilirsiniz. Ancak dayanıklılık bir yana sağlığınız için plastik kettle önermiyoruz. Bunun yerine paslanmaz çelik veya cam tercih etmenizi öneririz.Görsel olarak da mutfağınızı dolduracak olan bu kettlar ile hayatınız kolaylaşacaktır.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2022

visa master bank