Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Fritözler

Fritözler Yedek Parçaları


MARKALAR

ÇOK SATANLAR

Fritöz Yedek Parçaları

Evlerimizde sürekli yaptığımız kızartmalar ne kadar lezzetli ve iştah açıcı gözükse de hazırlarken çok da sıkıntılı bir iştir aslında. Kızartma yaparken etrafa sıçrayan yağlar ve etrafa yayılan yağ kokusu çok rahatsız edici bir hal alabilir. Bu nedenle fritözler bizim için hijyenik ve pratik bir hale gelmiştir. Fritözler ne kadar iyi kullanılsada yağ ile temas halinde olduğu için zaman geçtikçe sizin artık çıkaramayacağınız kirler oluşturmaya başlar ve bu kirler bazı parçalar için engel oluşturabilir. Fritözünüzün haznesi, tel sepeti, tutma sapı, üst kapağı, filtresi gibi temel parçaları temizlenemez hale geldiğinde veya hasar gördüğünde uygunparça.com dan alarak değiştirebilirsiniz.

Fritöz kullanmaya alıştıysanız bozulduğu zaman eskisi gibi tencerede kızartacaksınız ya da yeni bir fritöz almak için fiyat araştırması yapacaksınız. Biz sizlere çok daha düşük maliyetli çözümler üretiyoruz. Hiç tencerede kızarmaya başlamadan zarar gören parçanızı bizden temin ederek kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca fritöz kaşığı gibi aparatlarına da uygunparça.com dan ulaşabilirsiniz.

Uygunparça.com sitemizde en kaliteli ve önde gelen markalar ile çalışıyoruz. Arçelik, Arnica, Arzum, Beko, Fakir, Philips, Fakir, Delonghi, Sinbo, Tefal marka fritöz yedek parçalarını temin ediyoruz. Sizin fritözünüzün model numarası uygunparça.com dan istediğiniz doğru yedek parçaya ulaşmanız için çok önemlidir. Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2021

visa master bank