Uygun Parça
Uygun Parça
Gizlilik Bildirimi

uygunparca.com sitesi olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

1.Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2.Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, uygunparca.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3.Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4.Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5.www.uygunparca.com'un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, uygunparca.com harici internet sitelerine köprüler olabilir. uygunparca.com, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.uygunparca.com/ ile başlamayan siteler uygunparca.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank