Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Buharlı Kırışıklık Giderici

Buharlı Kırışıklık Giderici Yedek Parçaları


 

Buharlı Kırışıklık Giderici

 

Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran birçok küçük ev aleti mevcuttur. Küçük ev aletleri sayesinde, gün içerisinde yapılması gereken işlere ayrılan onlarda dakika neredeyse birkaç dakika ile son bulabilmektedir. Yoğun iş temposu içerisinde, daha kısa sürelerde işlerimizi bitirmek kulağa hoş gelmektedir. Peki nasıl? Çamaşır makinesinden çıkan çamaşırlar kuruduktan sonra bir de kırışıklıkları ile baş etmeniz gerekmektedir. Aklınıza sürekli kullandığımız küçük ev aletlerinden olan ütü gelecektir. Ütü yapmak için düz bir zemine ve yeterli alana ihtiyaç duyulmaktadır. Seyehatlarde ya da tatillerde daha pratik bir çözüm aranırsa elbette bunun için de bir pratik çözüm bulunmaktadır. Buharlı kırışıklık gidericiler bu arayışın mutlak sonucu olmaktadır. Hem yerden hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebileceğiniz tatmin edici bir sonuç demek yanlış olmayacaktır.

 

Buharlı Kırışıklık Giderici Yedek Parçaları

 

 Erken saatlerde işe gidiyorsanız ve kırışan gömleğinizin, pantolonunuzun kısa sürede kırışıklıklarını gidermek istiyorsanız buharlı kırışıklık gidericiler sizin vazgeçilmeziniz olabilir. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürün sadece bir parçası yıprandığı veya kırıldığı için tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda yeni bir makineden ziyade yedek parçalarını tedarik edip edemeyeceğiniz konusundan araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Yeni bir makine bütçenizde daralma yaratacaktır. Yedek parça tedarik etmeniz ise yenisinin alınmasına nazaran çok daha bütçe dostu bir adım olacaktır. Buharlı kırışıklık giderici için hangi yedek parçalar tedarik edilebilir?

 Çalışma prensibini incelediğimizde içerisindeki suyu ısıtıp, ısıttığı suyun oluşturduğu buharı püskürterek kırışıklığın açılmasını sağladığını görmekteyiz. Tüm bu adımlar için birden fazla yedek parçanın bir arada senkron şekilde çalışması gerekmektedir. Öncelikle buharlı kırışıklı gidericinin kullanacağı suyu kendi su haznesi içerisine eklememiz gerekir. Bu ekleme işlemi için bazı marka ve modellerde su ekleme kapları da bulunmaktadır. Su haznesi makinenin yüzey alanı en geniş yedek parçasıdır bu nedenle elimizden kayıp düşmesi halinde kırılma ihtimali oldukça yüksektir, ancak su haznesi tedarik edilebilen ve kolayca monte edilebilen bir parçadır.

  Genel olarak makinelerin kordonları 360 ° dönebilmektedir. Bu dönüşler kırışıklık açma işlemi yaparken üst üste ters şekilde olduğunda kordonunuzu yeni bir kordon ile değiştirmeniz gerekebilir.

  Diğer aksesuarlarına bakacak olursak, başlıklarından söz etmek gerekmektedir. Genel anlamda tüm tekstil ürünlerinde kullanılabilen yedek parçasına tekstil başlığı fırçası denilmektedir. Ancak siz perdeleriniz için de yedek parça arayışında iseniz marka ve modelinize göre birden fazla aparat tedarik etmeniz de mümkündür.

 Dik pozisyonda kullanılan kırışıklık gidericinin üzerinde içerisindeki buharı püskürtmeye yarayacak bir duhar düğmesi bulunmaktadır. Sürekli ya da aralıkla basılarak bölgeye uygulanabilirliği sağlayan yedek parça, buhar düğmesidir. Bu parçanın herhangi bir sebep ile zarar görmesi halinde yenisini tedarik edebilir ve zahmete girmeden değişikliğini yaparak kullanımına olanak sağlamaktadır.

  Bahsedilen tüm yedek parçalar ve daha fazlası için sitemiz üzerinden marka ve modeliniz ile arama yapmanız yeterlidir. Buharlı kırışıklık giderici yedek parçaları kategorisi içinde buhar başlığı, buhar düğmesi, elektrik kablosu, iç ünitesi, su haznesi kapağı, su pompası, su tankı ve kumaş fırçası gibi parçalarını kategorize ederek daha kolay erişmenizi sağlamak istedik. Siz de uygunparca.com üzerinden yedek parçanızı alarak, buharlı kırışıklık gidericinizi tamir edebilir ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Aklınıza takılan ve daha detaylı bilgi almak istediğiniz konularda iletişim bölümümüzdeki numara üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank