Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Buharlı Kırışıklık Giderici

Buharlı Kırışıklık Giderici Yedek Parçaları


MARKALAR
Arçelik
Beko
Grundig

ÇOK SATANLAR

Buharlı Kırışıklık Giderici

Yoğun iş temposu içinde sürekli daha pratik ve daha kolay işimizi görecek eşyalara bakıyoruz. Erken saatlerde işe gidiyorsanız ve kırışan gömleğinizin, pantolonunuzun kısa sürede kırışıklıklarını gidermek istiyorsanız buharlı kırışıklık gidericiler sizin vazgeçilmeziniz olabilir. Bu kadar hayat kolaylaştıran bu ürün sadece bir parçası yıprandığı veya kırıldığı için tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Böyle bir durumda yeni bir kırışıklık giderici almaya vaktiniz olmayabilir. Uygunparça.com sizin için buharlı kırışıklık giderici parçalarını temin ediyor. Buharlı kırışıklık gidericinizin yıpranan parçalarını alarak tamirini yapabilirsiniz. Uygunparça.com ihtiyacınız olan parçayı daha az maliyetle ve daha kısa sürede ulaşabilmeniz için birçok yedek parçayı tedarik etmektedir.

Uygunparça.com buharlı kırışıklık giderici yedek parçaları kategorisi içinde buhar başlığı, buhar düğmesi, elektrik kablosu, iç ünitesi, su haznesi kapağı, su pompası, su tankı ve kumaş fırçası gibi parçalarını temin etmenizi sağlar. Neredeyse her gün kullandığınız kırışıklık giderici makinenizin kablosu zarar görebilir ve buda kırışıklık gidericinizi kullanılamaz hale getirir. Hiç zaman kaybetmeden uygunparça.com dan elektrik kablosu siparişi vererek tamirini yapabilirsiniz.                                        

Sizde artık uygunparça.com sayesinde buharlı kırışıklık gidericinizi tamir edebilir eskiyen parçalarını bizden temin ederek daha yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aklınıza takılan ve daha detaylı bilgi almak istediğiniz konularda iletişim bölümümüzdeki numaralardan biz ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2022

visa master bank