Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Ütüler

Ütüler Yedek Parçaları


 

Ütü Yedek Parçası Çeşitleri Nelerdir?

 

  Sabah uyanıp gömleğinizi hızlıca kırışıklıklarından arındırmak için kullandığınız ütünüzde bir sorun mu var? Her sabah elinizin altında olması gereken bu pratik küçük ev aletinin bozulması canınızı sıkmasın. uygunparca.com üzerinden ütünüzde sorun yarattığı tespit edilen parçayı ister bizlere danışarak isterseniz de site üzerinde geliştirilen model kontrol sistemi üzerinden modelinizi aratarak hangi parçaları değiştirebileceğinizi görebilirsiniz. Diğer yandan ütünüzün yedek parçalarını kontrol ederken modelinize tanımlı aradığınız parça olmadığını fark edip bizlere durumu iletirseniz sizler için, gereken yedek parçanın tedarik edilip edilemeyeceğini araştırıp size bilgi iletmekten memnun oluruz.

 Hasarlı bir yedek parça ütünüzün kullanımını sonlandıracaktır. Bu durumda yeni bir ütü almak yerine arızalı olduğu tespit edilen yedek parçayı tedarik etmeniz durumunda bütçenizde beklenmeyen bir yük oluşmayacaktır. Sıfırdan bir küçük ev aleti edinmek yerine yedek parça ile sorun çözmeniz sıfır cihazı almanıza nispeten elbette çok daha az maliyetli olacaktır. Bu az maliyet ile koruduğunuz bütçenizi alternatif şekilde değerlendirerek fırsat maliyetinden yararlanmış olursunuz.

 Evlerimizin olmazsa olmazı ütüler, bir kere alınıp uzun süre kullanılan, bozulmadıkça kolay kolay değiştirilmeyen bir küçük ev aleti çeşididir. Çok sık kullanılan ve evlerde bir ihtiyaç haline gelmiş ev aletleri arasındadır. Bu kadar önemli olan ütülerin ömürlerini uygunparca.com sayesinde daha da uzatabilirsiniz. Ütünüzün kablosu, pompa ve kontrol kartı, kapak contası, su haznesi, su doldurma kapağı, su kaynatma ünitesi, su tankı, düğme paneli, tetik yayı, örgü hortum, ütü buhar kazanı, buhar vanası, devre kartı, sensör kartı, ayar düğmesi, termostat ve daha birçok parçaya uygunparca.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Çeşmeden akan suların ne kadar kireçli olduğunu biliyoruz. Siz ütünüzü çok iyi kullansanız da zaman içerisinde sudaki kireç yüzünden ütünüzün tabanında bazı sorunlar oluşabilir. Diğer parçaları tamamen sağlamken sadece eskiyen, zarar gören parçayı değiştirip kendi ütünüzü kendiniz yenileyebilirsiniz.

 Zamanla kullanımdan dolayı yıpranan ütünüzün bazı parçaları ütünüzü kullanılmaz hale getirebilir. Ama bunu çok kolay ve az maliyetli bir şekilde çözebilirsiniz. Ütünüzün haznesinde bir çatlak veya kırık oluşabilir ve böyle bir durumda artık yeni bir ütü almak daha çok masrafa girmek zorunda değilsiniz. uygunparca.com’dan zarar gören parçanızı temin ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu durumda bütçenizi de korumuş olacaksınız.

 

Tefal Ütü Yedek Parçaları

 

 Birçok marka kendi bünyesinde buharlı ütü üretimi yapmaktadır. Bu markaların başında Tefal ve Philips gelmektedir. Tefal markasının ütülerini incelediğimizde başlıca gelen yedek parçaların kireç çubuğu, su haznesi kapağı, buhar vanası, hazne tıpası, su haznesi ve benzeri bir çok ürün olduğunu fark ederek, bu ürünlerin satışlarına sitemizde yer vermekteyiz. Zaman içerisinde kullanım ve kireçli sulardan kaynaklanan arızalar ile beraber özellikle ütü tabanlarında meydana gelen hasar nedeni ile ütüler kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu durumda yeni bir taban almak kaçınılmaz çözüm olabilir. Siz de bu ve benzeri bir sorun ile karşı karşıya kaldıysanız ve Tefal marka bir ütüye sahipseniz Tefal Ütü Yedek Parçaları linkine tıklayarak modeliniz ile uyumlu parçaları inceleyebilirsiniz.

 

Philips Ütü Yedek Parçaları

 

 Philips markası bir diğer yoğun olarak yedek parça arayışının yaşandığı markadır. Philips, buharlı ütü konusunda oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Durum bu şekilde ike kullanıcısı oldukça fazla olan Philips ütüler için Philips Ütü Yedek Parçaları hakkında kapsamlı çalışmalarımıza devam etmekte, her geçen gün yedek parça gamımızı zenginleştirmekteyiz. Siz de ürün ararken istediğiniz parçayı bulamazsanız bizlere bilgi iletmeniz halinde kontrol etmek için sizden detaylı bilgi talep edecek ve parçanızı araştırmaktan memnuniyet duyacağız.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank