Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Ütüler

Ütüler Yedek Parçaları


MARKALAR

ÇOK SATANLAR

Ütü Yedek Parçaları

Her evin olmazsa olmazları vardır ütüler gibi. Bir kere alınıp uzun süre kullanılan, bozulmadıkça kolay kolay değiştirilmeyen eşyalardan birisidir. Çok sık kullanılan ve evlerde bir ihtiyaç haline gelmiş ev aletleri arasındadır. Bu kadar önemli olan ütülerin ömürlerini uygunparca.com sayesinde uzatabilirsiniz. Ütünüzün kablosu, pompa ve kontrol kartı, kapak contası, su haznesi, su doldurma kapağı, su kaynatma ünitesi, su tankı, düğme paneli, tetik yayı, örgü hortum, ütü buhar kazanı, buhar vanası, devre kartı, sensör kartı, ayar düğmesi, termostat ve daha bir çok parçaya uygunparca.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çeşmeden akan suların ne kadar kireçli olduğunu biliyoruz. Siz ütünüzü çok iyi kullansanız da zaman içerisinde sudaki kireç yüzünden ütünüzün tabanında bazı sorunlar oluşabilir diğer parçaları tamamen sağlamken sadece eskiyen, zarar gören parçayı değiştirip kendi ütünüzü kendiniz yenileyebilirsiniz.

Zamanla kullanımdan dolayı yıpranan ütünüzün bazı parçaları ütünüzü kullanılmaz hale getirebilir. Ama bunu çok kolay ve az maliyetli bir şekilde çözebilirsiniz. Ütünüzün haznesinde bir çatlak veya kırık oluşabilir ve böyle bir durumda artık yeni bir ütü almak daha çok masrafa girmek zorunda değilsiniz.Uygunparca.com dan zarar gören parçanızı temin ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arçelik, Arzum, Beko, Bosch, Electrolux, Fakir, Philips, Siemens, Tefal, AEG markaların ait çok fazla ütü yedek parçasına uygunparça.com dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kireç sorununa karşı kireç önleyici kartuşunuzu da bittiğinde bizden temin edebilirsiniz. En kısa sürede sipariş vermek için ütünüzün markasına göre parçanızı seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2022

visa master bank