Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Diğer Ürünler
Epilasyon Makineleri

Epilasyon Makineleri Yedek Parçaları


Epilasyon Makinesi

Kadınların sürekli kullanmak zorunda olduğu günümüzde erkeklerinde birçoğunun artık kullandığı bir cihazdır. Epilasyon makineleri sayesinde vücudumuzda çıkan kötü görüntüye sebep olan tüylerimizden kurtuluyoruz ve pürüzsüz bir cildimiz oluyor. Kılları kökünden çektiği için daha cansız çıkan kıllar zamanla tüy olarak çıkmaya başlar. Hızlı motoru sayesinde başlık hızlı bir şekilde döner ve kısa sürede istemediğiniz tüylerinizde kurtulursunuz. Oldukça rahat ve kullanımı çok kolay bir cihazdır. Cihazın dönen cımbızları tüylerinizi oldukça hızlı çektiği için işleminiz hızlı bir sürede bitecektir. Bu cımbızların seramik olanı da vardır. İlk epilasyon makinesi 1940 yıllarında bulunmuş ve 1960 yıllarında önemi anlaşılmıştır. 1986 yılında İsrail’de geliştirilmiş ve günümüz teknolojisinde oldukça modern ve acısız epilasyon makineleri alıcılarına sunulmuştur.

Epilasyon Makinesi Çeşitliliği

Gelişen teknoloji ile epilasyon makinelerinin de çeşitliliği oldukça artmış, her müşteriye uygun birçok özelliğe sahip yeni cihazlar üretilmiştir. Kablolu olarak piyasaya çıkan epilasyon aletlerinde yeni modellerinde kablosuz olarak kullanıcıya sunulmuştur. Kablosuzların ardından suda kullanılabilen epilasyon aletleri çıkarılmış ve duşta acısız bir temizlik için oldukça tercih edilen epilasyon aletlerinin başında gelmektedir.  Son teknoloji epilasyon aletlerini de lazer epilasyon aletleri takip etmektedir. En acısız olanıdır. Işın göndererek kıl kökleri yakar ve dökülme meydana gelir. Düzenli kullanımda vücudunuzda istemediğiniz tüm inatçı tüylere veda edeceksiniz.  Lazer makinelerinin güzellik merkezlerinde kullanılanları da vardır. Ev için uygun değildir. Hacmi büyüktür. Epilasyon makinelerinde ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğundan her bütçeye göre bulmak mümkündür. Ancak alırken özelliklerine bakmanız gerekmektedir.

Epilasyon Makinesi Fiyatları

Her markada epilasyon makinesi bulmanız mümkündür. Teknoloji ilerledikçe bu çeşitlilik artmaktadır. Yeni modeller eklendikçe bir önceki modellerin fiyatları düşmektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan bu kategoride her markada her bütçeye uygun epilasyon makinesi bulmanız mümkündür. Kablolu olan makineler den sonra kablosuz olanlar daha sonra suda kullanılabilen makineler en son olarak da lazer makineleri bu sıralamayı takip etmektedir. Epilasyon makinesinde en popüler iki marka Braun ve Philips’tir. En çok tercih edilen bu iki markayı kendi mağazalarında ve dilediğiniz teknolojik marketlerde bulmanız mümkündür.

Epilasyon Makinesi Temizliği

Epilasyon makinesini kullandıktan sonra mutlaka temizlenmesi gerekir. Kablolu olan epilasyon makinelerinde temizlemek için fırçasını kullanıp makinenizi temizleyebilirsiniz. Başlık kısmını çıkarıp içeride kalan tüylerden de temizlemeniz gerekir. Dişli kısmında kalan tüyle zamanla makineyi bozabilir veya dişlileri deforme edebilir. Kablosuz kullanılan epilasyon makineleri de fırçalı ise temizlenmelidir. Suda kullanılabilen epilasyon makineleri suda temizlerseniz daha hijyenik olacak ve tüylerden daha hızlı arınacaktır. Suda temizlerken başlığın içini değil sadece cımbızlı olan kısmı suda temizlemeniz yeterlidir. Diğer kısımları aynı şekilde fırçası ile temizlemeniz gerekir. İç kısmına su değdirmeyiniz. Bu makinenizin bozulmasına sebep olabilir. Lazer makinelerinde cihazı kullandıktan sonra alkollü bir bez ile teninize değen kısmı narince silmeniz yeterlidir.  Makinenizin temizliğini düzenli olarak yapmanız halinde daha uzun ömürlü olacaktır.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank