Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Blenderlar - Mikserler

Blenderlar - Mikserler Yedek Parçaları


MARKALAR

ÇOK SATANLAR

Blenderlar ve Mikserler

Her evde mutlaka bulunan ve çok sık kullanılan blenderlar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Katı yiyecekleri parçalamak püre haline getirmek için kullanılan blenderların zamanla dişli kavrama parçası aşınır ve sizin istediğiniz performansı veremez böyle durumlarda sadece dişli kavrama yedek parçasını bizden temin ederek ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz.

Evde sürekli kullandığınız blenderınızın bozulmasının ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu biliyoruz. Yeni bir blender/mikser almak size hem zaman kaybettirecek hem de maliyet açısından çok daha pahalıya gelmiş olacaktır. Hiç bu şekilde zaman kaybetmeden daha az maliyetle çok kolay bir şekilde uygunparça.com dan blender-mikser parçaları kategorisinden bakıp satın alarak blenderınızın tamirini yapabilirsiniz. Arzum, Tefal, Arçelik, Arnica, King, Bosch, Felix, Braun, Fakir, markalarının Blender yedek parçalarını uygunparça.com dan temin edebilirisiniz.

Belli bir zaman sonra siz ne kadar iyi kullanmaya özen gösterseniz de blender çırpma telleri esneyerek eski şeklini kaybeder ve kullandığınız kabın da içinde çizikler oluşturmaya başlar. Böyle bir durumla karşılaştıysanız eğer yeni bir çırpma teli satın almak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey blenderınızın model numarasını arama kutusuna yazmak ve blenderınızın modeline uygun olan çırpma telini sepetinize eklemek.

Blenderınızın içinde herhangi bir problem olmaz ama gövde kısmında çatlak, kırık bir yer olabilir böyle durumlarda bantlayarak başka herhangi bir şeyle tutturarak kullanmak zorunda değilsiniz artık, uygunparça.com dan dış gövdesini alarak evde blenderınızın onarımını yapabilirsiniz.

Uygunparça.com da Blender/Mikser kategorisi içerisinde Gövde kısmı, parçalayıcı ayak, çırpma teli adaptörü, doğrayıcı bıçak, kavrama parçası ve dişlisi gibi birçok yedek parçasına ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2022

visa master bank