Seçiminiz
Beyaz Eşya
Aspiratörler / Davlumbazlar

Aspiratörler / Davlumbazlar Yedek Parçaları

Eğer davlumbazınızın lambasını değiştirmeniz gerekiyor ise bu ürün tam aradığınız ürün olabilir !..
48.81TL
Davlumbazın lambasını değiştirmek istiyorsanız doğru ürünü inceliyorsunuz. Electrolux marka davlu..
7.28TL
Aspiratör filtrenizin görevi yemeklerden yayılan kötü kokuları ve yağları yok edip havayı arındır..
166.75TL
Cihazınızın tel filtresine ihtiyacınız var ise doğru ürüne bakıyorsunuz. Siparişinizi vermeden ön..
26.68TL
Aspiratörünüz için yeni bir elektronik karta mı ihtiyacınız var? Öyleyse doğru yerdesiniz. Sipari..
185.00TL
Yukarıda belirtilen aspiratör & davlumbaz modeli için üretilmiş orijinal üründür.  1..
27.89TL
Yukarıda belirtilen aspiratör & davlumbaz modeli için üretilmiş orijinal üründür.  1..
29.00TL
Yukarıda belirtilen aspiratör & davlumbaz modeli için üretilmiş orijinal üründür.  1..
62.76TL
Metal davlumbaz yağ filtresidir. Aspiratörünüzdeki model veya alüminyum filtrenin ölçüleri ile ka..
29.00TL
Metal davlumbaz yağ filtresidir. Aspiratörünüzdeki model veya alüminyum filtrenin ölçüleri ile ka..
25.00TL

Aspiratör/Davlumbaz

Bir evde olmazsa olmaz eşyalardan biri de şüphesiz Aspiratör/Davlumbazlar dır. Her gün yemek pişen bir evde sürekli kullanılan ve en az 1 saat hiç kapanmadan çalışan bir aspiratörün yıpranması siz de tahmin edersinizki çok da uzun sürmeyecektir. Çok iyi bir davlumbaz aldınız ve 1 sene içinde tel filtreleri çok kirlendi yıkamaya çalıştınız hatta bulaşık makinesine attınız ama yine de yağlardan kurtulamadınız hatta daha da kötü oldu. Çünkü zamanla kızartma ve yemek yağlarından kirlenen tel filtreleri ne kadar yıkamaya çalışsanız da başarılı olamazsınız. Tel filtresi temizlenmediği için davlumbazınızı değiştirmek maliyetli ve süre bakımında bir o kadar sıkıntılı olacaktır sizin için. Uygunparça.com dan yeni bir tel filtre alarak bu sorununuzu çok düşük maliyetlerle çözebilirsiniz.

Tabi sadece tel filtreyle sınırlı değil zamanla zarar görecek birçok yedek parçayı temin ediyoruz. Aspiratör sürekli yemeklerin yağlı buharlarını çeker ve zamanla motorun işleyişi eskisi kadar başarılı olmaz veya sürekli yanan davlumbaz lambanız gün gelir artık ışık vermemeye başlar ve davlumbazınızın çalışmasından memnun olmamaya başlarsınız. Böyle durumlarda aklınıza ilk gelen yeni bir davlumbaz arayışına girmek olabilir. Bu sizin için iyi bir çözüm değil maalesef. Sonuçta yeni davlumbaz aldığınız zaman daha çok masrafa girmiş ve çok da eski olmayan davlumbazınızı boşuna değiştirmiş olacaksınız. Uygunparça.com dan davlumbazınızın modeline uygun bir davlumbaz motoru veya davlumbaz lambası alarak kendiniz tamir edebilirsiniz.

Sizler için en geniş yedek parça kataloğunu sunuyoruz. Arçelik, Silverline, Bosch, Simfer, Termikel gibi en çok talep gören ve kaliteli markaların yedek parçalarını temin ediyoruz.

Davlumbaz/Aspiratör yedek parçalarına en kısa sürede ulaşabilmeniz için stoklarımızı sürekli güncelliyoruz. Sizlere en düşük maliyetle en kısa süreli çözümleri üretmek için çalışıyoruz.