Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Aspiratörler / Davlumbazlar

Aspiratörler / Davlumbazlar Yedek Parçaları


 

Aspirator ve Davlumbaz Yedek Parça Çeşitleri

 

Bir evde olmazsa olmaz eşyalardan biri de şüphesiz Aspiratör/Davlumbazlar dır. Her gün yemek pişen bir evde sürekli kullanılan ve en az 1 saat hiç kapanmadan çalışan bir aspiratörün yıpranması siz de tahmin edersinizki çok da uzun sürmeyecektir. Çok iyi bir davlumbaz aldınız ve 1 sene içinde tel filtreleri çok kirlendi yıkamaya çalıştınız hatta bulaşık makinesine attınız ama yine de yağlardan kurtulamadınız hatta daha da kötü oldu. Çünkü zamanla kızartma ve yemek yağlarından kirlenen tel filtreleri ne kadar yıkamaya çalışsanız da başarılı olamazsınız. Tel filtresi temizlenmediği için davlumbazınızı değiştirmek maliyetli ve süre bakımında bir o kadar sıkıntılı olacaktır sizin için. Uygunparça.com dan yeni bir tel filtre alarak bu sorununuzu çok düşük maliyetlerle çözebilirsiniz.

Tabi sadece tel filtreyle sınırlı değil zamanla zarar görecek birçok yedek parçayı temin ediyoruz. Aspiratör sürekli yemeklerin yağlı buharlarını çeker ve zamanla motorun işleyişi eskisi kadar başarılı olmaz veya sürekli yanan davlumbaz lambanız gün gelir artık ışık vermemeye başlar ve davlumbazınızın çalışmasından memnun olmamaya başlarsınız. Böyle durumlarda aklınıza ilk gelen yeni bir davlumbaz arayışına girmek olabilir. Bu sizin için iyi bir çözüm değil maalesef. Sonuçta yeni davlumbaz aldığınız zaman daha çok masrafa girmiş ve çok da eski olmayan davlumbazınızı boşuna değiştirmiş olacaksınız. Uygunparça.com dan davlumbazınızın modeline uygun bir davlumbaz motoru veya davlumbaz lambası alarak kendiniz tamir edebilirsiniz.

Sizler için en geniş yedek parça kataloğunu sunuyoruz. Arçelik, Silverline, Bosch, Simfer, Termikel gibi en çok talep gören ve kaliteli markaların yedek parçalarını temin ediyoruz.

 

Marka ve Modele Göre Aspirator ve Davlumbaz Yedek Parça Modelleri

Davlumbaz/Aspiratör yedek parçalarına en kısa sürede ulaşabilmeniz için stoklarımızı sürekli güncelliyoruz. Sizlere en düşük maliyetle en kısa süreli çözümleri üretmek için çalışıyoruz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank