Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Çamaşır Makineleri
Deterjan Hazneleri

Çamaşır Makineleri Deterjan Hazneleri


Çamaşır Makinesi Deterjan Gözü

  Çamaşır makinelerimiz evlerimizde olmazsa olmaz, ikamesi olmayan, hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştıran yardımcılarımızdır. Bu yardımcılarımız çamaşırlarımızı temiz ve istenilen kokuda nihai haline ulaştırabilmeleri için bir takım eklentilere ihtiyaç duyarlar. Elbette çamaşır makinelerimizin tüm yedek parçalarının sağlam olması ile çalışma safhasına geçilebilinecektir. Motorunuzun, amortisörlerinizin, kapak emniyet anahtarınızın sorunsuz çalışması gerekmektedir.  

  Tüm yedek parçaların kusursuz çalıştığını varsaydığımızda çamaşırlarımızı içerisine yerleştirebilir ve çalıştırmadan önce son adıma gelebiliriz. Elbette o adım deterjanların eklenmesidir. Hangi markaya ait hangi koku ile çamaşırlarınızı geri almak istediğiniz sizin seçiminizdir. Ancak bu deterjanın eklendiği kısım olan çamaşır makinesinin deterjan gözünün temiz ve hasarsız olduğundan emin olmalısınız. Çamaşır makinenizin deterjan gözünde bir çatlak olduğunda içerisine eklenen sıvı ya da farklı formlardaki deterjan ısı ile reakte olup çamaşır makinenizin deterjan gözü kısmından sızarak diğer aksamlarına sızabilir. Bu durumda da istenmeyen hasarlar olabilir. Bu gibi bir durum ile karşılaşmamak için deterjan gözünüzün kapağını çıkararak ya da yeterinde kendinize doğru çekerek göz ile rutin kontrol sizi ve bütçenizi üzmeyecektir.

  Bazı marka ve modelde deterjan gözü/çekmecesi tek başına kullanabiliyor olsa da daha yeni teknolojilerde bu durum farklılaşma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Deterjan gözünün içerisine bir de aparatlar eklenmektedir. Bu sıvı deterjan aparatlarına sifon ismi de verilmektedir. Buradaki varılmak istenen nokta dozajın makine tarafından olması gerektiği kadar ayarlanması ve bir yandan da tasarrufun sağlanarak tüketici için kullanım faydasının artırılmasıdır. Deterjan gözü için arayışa çıktığınızda bizler bu konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Yukarıda da görebileceğiniz gibi onlarca marka ve model için deterjan gözü bulunmaktadır. Hangisinin sizin için doğru olduğunu bulmak için marka ve modeliniz ile aramanız gerekmektedir.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank