Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Diğer Ürünler
Elektrikli El Aletleri

Elektrikli El Aletleri Yedek Parçaları


Elektrikli El Aletleri

 Elektrikli el aletleri, bahçe işlerimizde, evlerimizdeki tamirat ve tadilat işlerindeki küçük yardımcılarımızdır. Kendileri küçük olmasına rağmen, taşınabilir olması nedeni ile sıkça tercih edilmektedir. Evinizde yapacağınız tadilatları kendiniz yapmak istediğinizde kolayca bu aletler sayesinde yapabilir ve diğer işlerinize yeterince vakit ayırabilirsiniz.

 Şarjlı el aletleri içerisinde şüphesiz en çok kullanılan matkaplardır. Bir tabloyu asmak için ihtiyacınız olan çivinin duvara yerleştirilmesi için küçük bir oyuk gerekmektedir. Bu çivinin gireceği yeri de matkabınız ile açabilirsiniz. Öte yandan hobileriniz arasında bulunan marangozluk ya da yapmak istediğiniz bir tadilat için ahşap ve metal kesme makinelerinden destek alabilirsiniz. Seramik kesme makinesi, boya ve harç karıştırıcılar, zımpara makineleri, taşlama makineleri ve hatta çim biçme makinelerini de bu kategoride değerlendirmek mümkündür.

 Tüm bu makinelerin kullanımı zaman içerisinde parçaları üzerinde yıpratıcı etkiler yaratacaktır. Bu yıpratıcı etki ile yaşanan hasarlar parçalara zarar verecektir. Zarar gören bu parçalar arasında örneğin şarjlı matkap motoru olabilir. Zımpara makinesinin ucunda yer alan aparatlardan biri olabilir. Tüm bu yedek parçalar tedarik edilebilir konumdadır. Makinenizin marka ve modeli ile arama yapmanız halinde sitedeki uyumlu parçalara kolayca ulaşabileceksiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank