Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Çamaşır Makineleri
Kontak Kömürleri

Çamaşır Makineleri Kontak Kömürleri


 

Çamaşır Makinesi Motor Kömürleri

 

 Ev işlerindeki rutinlerimiz arasında yer alan kirli çamaşırların temizlenmesi için çamaşır makinelerinin yeri doldurulamaz bir noktadadır. Çamaşır makinelerinin kullanımına sorunsuz devam edebilmemiz için eksiksiz şekilde her aksamın, her parçanın ve her iletim kanalının sorunsuz çalışıyor olması gerekmektedir.

 Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi çamaşır makinelerinin de birden fazla yedek parçası mevcuttur. Karşılaşılan herhangi bir sorunda komple çamaşır makinenizin değiştirilmesi bütçenizi olumsuz etkileyecektir. Tamamen değişim yapmak yerine arızalı olan parçanın tespiti için yetkili servisinden ya da beyaz eşya tamiratı yapan kişilerden destek alabilirsiniz. Tespit edilen parça için de bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin kazanı haricinde hacmen en geniş iç aksam parçasının yani diğer bir deyişle yedek parçanın motoru olduğunu söyleyebiliriz. Motor zaman içerisinde performansını kaybedebilir, yanabilir ya da başka bir takım sorunlar ile sizi değişime zorlayabilir. Motorun tek başına değişmesi bazen yeterli değildir. Aynı zamanda çamaşır makinesi motor kömürün de değişmesi gerekebilir. Çamaşır makinesi motor kömürleri, motor ile ya da haricen satılıyor olabilir. Bu durumda aldığınız yer ile bu konuda mutabık kalmanız gerekmektedir. Aksi halde kömürü olmayan bir motor, makineniz için tehlike teşkil edecektir.

 Çamaşır makinesinin motor kömürünün bittiğini kullanıcı olarak anlamanız pek kolay değildir. Ancak bu durumun en bariz karşılığı makinenin yıkama fonksiyonunu yerine getirmemesidir. Eğer çamaşır makinenizin motor kömürü tamamen bittiğinde ise makineniz hiç çalışmayacaktır. Böyle bir durumda kendiniz müdahale etmemeli, bir servis ya da tamirciden destek talep etmelisiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2023

visa master bank