Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Meyve Sıkacakları

Meyve Sıkacakları Yedek Parçaları


 

Katı Meyve Sıkacakları

 

 Katı meyve sıkacağı ya da narenciye sıkacağı olarak da adlandırılan küçük ev aletleri, günden düne giderek artan kullanımları ile vazgeçilemez hale gelmektedir. Özellikle kış aylarında sağlığımızı korumaya çalışırken, tüketmemiz gereken envai çeşit sebze ve meyvenin farklı formları için bizlere olanak sunmaktadır. Diğer yandan çocuğunuz ya da artık ek gıda tüketebilen bir bebeğiniz var ise önemi daha da artmaktadır. Hazırlayacağınız mamalar, meyve püreleri ya da kahvaltınıza eşlik edecek bir bardak taze sıkılmış portakal suyu için katı meyve sıkacağınız sizin en önemli yardımcınızdır.

Katı Meyve Sıkacağı Yedek Parçaları Hakkında

 Katı meyve sıkacakları; evlerde, işyerlerinde ve daha birçok alanda kullanılabilir. Saniyeler içerisinde istediğiniz sebze ve meyvenin formunu değiştirebilir. Ancak her elektronik makinede olduğu gibi katı meyve sıkacakları da zamanla performansını kaybedebilir ve eskisi kadar iyi çalışmayabilir. Peki, hemen yeni bir makine mi almalıyız? Yeni bir makine düşünmeden önce makinenizde sorun yaratan yedek parçayı tespit etmek ve bu yedek parçanın değiştirilip değiştirilemeyeceğini araştırmak bütçeniz için olumlu bir etki yaratacaktır.

 

Katı Meyve Sıkacağı Yedek Parça Çeşitleri

 

 Katı meyve sıkacağınız artık eskisi kadar posa çıkarmıyor ve sıkmakta olduğu meyvenin posası yeterince öğütülmediği için içeceğinizin içerisinde kalıyorsa öncelikle aklınıza elek olarak adlandırılan bir nevi bıçak ya da rende görevi gören parçayı aklınıza getirmelisiniz. Elek parçası zamanla körelebilir ve artık işlevini yerine getirmeyebilir. Neyse ki elek parçası değiştirilebilen bir yedek parçadır.

 Meyvelerinizin ya da sebzelerin istediğiniz hale gelmesi için kullanılan parçası sıkma topudur. Sıkma topunun kırılmış olması yeterince baskı yapamayacağınız ve besinin suyundan yeterince yararlanamayacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle sıkma topunuzda bir kırık, çatlak ya da herhangi bir hasar var ise değiştirmeniz gerekmektedir.

 Katı meyve sıkacağınız çalışırken yavaş yavaş sebze ve meyvelerinizi ilave etmek isteyebilirsiniz. Bu işlem esnasından ihtiyacınız olan parça ise itici olarak adlandırılan parçadır. Elinizi kullanmak yerine itici parçası ile meyve ve sebzelerinizin hazneye doğru ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

 Tüm bu parçalar ve diğer katı meyve sıkacağı yedek parçalarının arızaları, hasar ya da kaybolma durumlarında yeni bir makine olmak yerine uygunparca.com üzerinden parçanızı kontrol edebilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz. uygunparca.com size, katı meyve sıkacağı yedek parçaları / narenciye sıkacağı yedek parçaları konusunda geniş yelpazesi ile sizlere yardımcı olacaktır. Doğru katı meyve sıkacağı yedek parçasını ararken emin olamadığınız konularda  iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank