Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Küçük Ev Aletleri
Meyve Sıkacakları

Meyve Sıkacakları Yedek Parçaları


MARKALAR

ÇOK SATANLAR

Meyve Sıkacaklar

Meyve sıkacakları evlerde, işyerlerinde ve daha bir çok alanda kullanılabilir saniyeler içinde istediğiniz sebze ve meyvenin suyunu çıkarabilir. Gün içerisinde bu kadar kısa sürede bu işi yapabilen bir makinenin arızalanması halinde ne kadar zor durumda kalacağınızı tahmin edebiliyoruz. Meyveleri haznesine doldurduktan sonra motordan veya ayar düğmesinden kaynaklı sorunlar oluşabilir. Zamanla kullanımdan oluşan zararlar makinanın her parçasında olmaz, sadece zarar gören parçayı değiştirdiğinizde meyve sıkacağınız eski işleyişine geri döner. Böyle bir durumda yeni bir meyve sıkacağı almanıza gerek yok. Uygunparça.com dan yapacağınız güvenli ve kaliteli alışverişle sıkma topu, meyve suyu haznesi, sıkma motoru, ayar düğmesi, karıştırma kolu, gıda iticisi, dökme ağzı ve daha bir çok meyve sıkacağı yedek parçasına ulaşabilirsiniz .

Meyve sıkacağınızda bir arıza meydana gelmese bile zamanla eskiyen, paslanan ve artık değiştirmeyi düşündüğünüz parçaları uygunparça.com sitemizden temin ederek meyve sıkacağınızı daha yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sizin modeliniz Hangisi?

Uygunparça.com Tefal, Fakir, Moulinex, Sinbo, Philips, Arçelik ve daha bir çok markanın meyve sıkacaklarının yedek parçalarını temin etmektedir. Sizin meyve sıkacağınızın markası ve modeli doğru parçayı bulmanız açısından çok önemlidir. Meyve sıkacağınızın üstünde yer alan model numarasını uygunparça.com daki arama kutusuna yazdığınızda çıkacak parçalar sizin ürününüzle uyumlu olacaktır.

Emin olamadığınız konularda  iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2022

visa master bank