Seçiminiz
Küçük Ev Aletleri
Çay/Kahve Makineleri

Çay/Kahve Makineleri Yedek Parçaları

Yukarıda belirtilen Bosch modellerine uygun orijinal üründür. Sipariş vermeden önce uygun modelle..
75.00TL
Miele marka kahve makinelerinde kullanılmak üzere üretilmiş orijinal üründür. Sipariş vermeden ön..
369.00TL
Çay makinenizin güç tabanında problem var ise bu ürün aradığınız parça olabilir. Sipariş vermeden..
246.00TL
Kahve makinenizin süt haznesi hasar gördüyse hiç dert etmeyin kahve keyfiniz bitmeyecek.Tek yapma..
71.00TL
Kahve makinenizin süt haznesi hasar gördüyse hiç dert etmeyin kahve keyfiniz bitmeyecek.Tek yapma..
488.00TL
Evinizde keyifle kullandığınız kahve makinenizin sapı mi kırıldı ? Tekrar ocakta kahve pişirme za..
17.00TL
Evinizde keyifle kullandığınız kahve makinenizin sapı mi kırıldı ? Tekrar ocakta kahve pişirme za..
18.00TL
Eğer kahve makinenizin cam demliğini yanlıslıkla kırdıysanız ve yenisini arıyorsanız doğru adrest..
143.00TL
Yukarıda belirtilen Krups modellerine uygun orijinal üründür. Sipariş vermeden önce uygun modelle..
74.00TL
Eğer espresso makinenizin Su Atık Hazne Izgarasını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Philips markas..
96.00TL

Çay/Kahve Makineleri

İnsanların her gün tükettikleri içecekler içerisinde yer alan çay ve kahveler önceden demlik ve cezvelerde yapılırken. Günümüzde ise bunların yerini bir çok çeşit ve model ile pratik çay ve kahve makineleri almıştır. Çay ve kahve makinelerinde yaşanan sorunların hangi parçalarda yaşandığını biliyoruz günde 2 3 defa kullandığınız bir çay makinenizin zamanla düğmesi veya kablosu gibi başka bir çok parçası zarar görebiliyor. Bu gibi durumlarda bir gün bile çay makinenizin bozulduğunu kullanamaz hale geldiğini düşünmek ne kadar sinir bozucu tahmin edebiliyoruz. Uygunparça.com sayesinde artık çay makinenizi en kısa sürede tamir edip kendiniz en düşük maliyetle onarabilirsiniz. Çay makinenizin altındaki etikette yazan model numarasına göre istediğiniz parçayı aratabilirsiniz. Bulduğunuz parçayı güvenli bir şekilde sipariş verebilir en kısa sürede temin edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız ve lezzetine alıştığınız kahve makinenizin bir parçası zarar gördüğü zaman kara kara düşünmenize ve gereksiz yere yeni bir kahve makinesine para vermenize gerek kalmayacak. Kahve makinenizin zarar gören parçasını bizden temin edebilirsiniz. Uygunparça.com sitemizde bulunan çay/kahve makineleri yedek parçası olarak bulabileceğiniz cam demlik, güç tabanı, semaver alt kazanı, cam demlik süzgeci, elektrik kablosu, semaver musluk, porselen demlik ve birçok parçaya daha ulaşabilirsiniz.

Filtre kahve ve türk kahvesi hayatınızın bir vazgeçilmezi olduysa zamanla kullanımdan dolayı yıpranacaktır. Her parçasında olmasa bile bazı parçaları hasar görebilir yıpranabilir bu yedek parçaları alıp makinenizi yenilemek artık çok kolay. Filtre kahve makinenizin cam demlik kısmı çatladığında veya filtre kısmı siz çok iyi yıkasanız da zamanla sarardığında bizde bulabileceğiniz kahve filtresi ile değişimini kendiniz yapabilirsiniz. Düşük maliyetlerle kahve makinenizi tamir etmek ve yıpranan eski parçalarını yenilemek sizin elinizde.

Çay ve kahve makineleri içerisinde Fantom, Arçelik, Arzum, Felix, Korkmaz, Electrolux, Kenwood, Bocsh, Arçelik, Beko, Delonghi ve daha bir çok markanın yedek parçalarını bizde bulabilirsiniz. Kahve veya çay makinenizin etiket kısmında yer alacak model numarasını arama kutusuna yazmanız uygun parçayı bulmanız için yeterli olacaktır.