Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Fırınlar & Ocaklar
Izgaralar

Fırınlar & Ocaklar Izgaralar


Fırın & Ocak Izgaralar

  Fırınlar, kendi haznesi içerisine yerleştirilen besinlerin ısı ile temas ederek pişmesine olanak sağlayan beyaz eşyalarımızdır. Günümüzde birden çok fonksiyonu yerine getirebilen fırınlar ilerleyen teknoloji ile birlikte daha fazla günlük hayatımıza yer alacak demek yanlış olmayacaktır.

 Fırın ve ocağın birlikte olduğu kullanım tipine ankastre tip denilmektedir. Bu tiplerde aynı tasarımda bulunan fırın ve ocak için farklı model kodları verilebileceği gibi set halinde de tek bir modeli olabilir. Fırınınızı ele aldığınızda yalnızca dışarıdan bakarak bile birçok yedek parçası olduğunu görmek mümkündür. Bu parçalar örnek olarak; tepsiler, ısı ayar düğmesi, kapak dış camı, kapak menteşeler ve benzeri birçok ürün sayılabilmesi mümkündür.

 Fırın ızgarası da bir diğer sürekli kullanılan yedek parçadır. Fırın ızgarası denildiğinde iki tip ürün akla gelmektedir. İlki tepsi yerine kullandığımız, ızgara yapılabilen tek raflardır denebilir. Bir diğer ızgara ile anlatılmak istenen tepsilerin dengeli şekilde, sağdan ve soldan aynı hizada girişlerini mümkün kılan, tepsi yerleştirme ızgaralarıdır. İki ürün birbirine şeklen benzese de kullanım amacı farklıdır. Siz de fırınınız için ızgara arıyorsanız, sitemizde model kodunuzu aratarak dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank