Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli Süpürgeler Yedek Parçaları


Elektrikli Süpürgeler

  Elektrikli süpürgeler, günümüzün modern düzeninde bizlerin zamandan tasarruf etmesine yardımcı, bununla da kalmayıp temizlik söz konusu olduğunda yanımızdan ayırmadığımız makinelerdir. Elektrikli süpürge denildiğinde öncü birçok marka bulunmaktadır. Samsung, Bosch, Philips, Arnica gibi birçok marka kendi tasarımlarında ve fonksiyonlarında onlarca makine üretmektedirler. Her geçen gün işlevlerinin ve çeşitliliğinin arttığını gözlemleyebileceğimiz elektrikli süpürgemize karar verirken, almadan önce birden fazla parametreyi belirlemeli ve sizin için en iyi kombinasyondaki ürüne karar vermelisiniz. Aksi halde hiç kullanmayacağınız fonksiyonlara ya da kullanım tipine sahip bir elektrikli süpürge sizin için hiçbir açıdan verimli olmayacaktır. Örneğin elektrikli süpürgenizi almadan önce dikey mi, kablolu mu yoksa robot mu istediğinize karar verebilir ve seçenek daralmasına girerek ilerleyebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız ödemenin de karşılığını almış olursunuz.

Elektrikli Süpürge Parçaları

 Elektrikli süpürgenize karar verdiniz, markasını belirlediniz ve satın aldınız. Kullanmaya başladığınız ilk zamanlar elbette elektrikli süpürgeniz sorunsuz şekilde çalışacaktır. Ancak zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak çeşitli parçalarda değişim ihtiyacı doğabilmektedir.

  Elektrikli süpürge parçalarından biri olan hepa filtrenizin belirli periyotlarda değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi halde içerisindeki toz ve bakteriler dışarıya çıkan hava, soluğunuz havaya karışacak ve sağlığınızı tehdit edecektir. Zemininizi süpürürken yanlışlıkla koltuğunuzun kenarına çarpıp kırılan emici başlığınız tamir edilemeyecek duruma gelebilir. Yine bu durumda da yeni bir emici başlık tedarik etmeniz gerekecektir. Zeminde kullandığınız bir başlık, mobilyalarınız üzerinde kullanılmamalıdır örneğin. Bu durumda yenisini almak tek seçenek olacaktır. Sulu bir süpürge modeline sahipseniz, haznesi kırıldığında kullanımı mümkün olmayacaktır. Hazne ile birlikte kapağının da değişmesi gerekebilen modelde bir elektrikli süpürgeniz var ise bütçenizi biraz daha zorlamanız gerekebilir. Görüldüğü gibi bahsedilen tüm bu ihtimaller günlük hayatımızda başımıza gelebilecek oldukça sıradan durumlardır. Hal böyle olunca, elektrikli süpürgelerin neredeyse tüm parçaları yedek parça olarak satılmaktadır. Bir önceki paragrafta sözü geçen elektrikli süpürgenize karar verme safhası aslında elektrikli süpürgenizin parçalarına da bir noktada karar vermeniz anlamında gelmektedir. Örneğin yedek parçalarını tedarik edemeyeceğiniz bir elektrikli süpürge, parçası gerektiğinde keyfinizi kaçırabilir. Bir motor için yeniden elektrikli süpürge tedarik etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda da bütçeniz olumsuz etkilenmiş olacaktır.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank