Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Bulaşık Makineleri
Hortumlar

Bulaşık Makineleri Hortumlar


 

Bulaşık Makinesi Hortumlar

  Bulaşık makineleri, pompa motoru ile su besleme borularına gelen ısısı yüksek suyun, fıskiyeler sayesinde kirli bulaşıkların üzerine her açıdan suyun püskürtülmesi ile kir ve yemek artıklarından arındırılmasını sağlayan beyaz eşyalardır. Bulaşık makinelerinin çalışabilmesi için birden fazla parçanın sorunsuz şekilde entegre olmuş olması gerekmektedir. Örneğin pompa motoru, gerekli işlevini yerine getirmiyorsa, yıkama işlemi tamamlanamayacaktır.

  Bulaşık makineleri, temiz suyu kirli bulaşıkların üzerine püskürttükten sonra temiz su artık atıklar ile birleşmiş ve tahliye edilmesi gereken su olacaktır. Suyun girişi için kullanılan iletim yolunun bulaşık makinesindeki karşılığı temiz su giriş hortumu ya da yalnızca su giriş hortumu olarak bilinmektedir. Aynı suyun atılma kısmındaki iletim yolu olan yedek parça ise bulaşık makinesi tahliye hortumudur. Bahsi geçen su giriş ve tahliye hortumlarında iletimi etkilememesi için kullanılan birden fazla aparat yer almaktadır. Suyun geri dönmemesi için kullanılan tutumaklar bulunmaktadır.

 Hortumlar sayesinde girişi ve çıkışı sağlanan suyun sirkülasyonun devamı için hortumlarınızda bir sorun olması halinde yıkama işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Ancak endişe etmenize hiç gerek yoktur. UygunParça üzerinden bu sorununuzu kolayca çözümleyebilirsiniz.

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank