Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Mikrodalga Fırınlar

Mikrodalga Fırınlar Yedek Parçaları


 

Mikrodalga Fırın Yedek Parçaları

 

Mikrodalga fırınınızın yedek parçalarını hem düşük maliyetli fiyatlarla hem de kısa sürede temin edin. Evlerde olmazsa olmaz haline gelen mikrodalga fırınınızın kullanım süresi artık uygunparça.com sayesinde daha uzun. Çalışan ve ocakda yemek ısıtmakla vakit kaybetmek istemeyen insanlar için mikrodalga fırınlar, tahmin edersinizki ne kadar kıymetli bir eşyadır. Bizler ne kadar dikkatli, temiz ve iyi kullansak da her parçanın belli bir dayanıklılık süresi vardır.

Zamanla yıpranan parçalar için artık fırınınızı değil sadece eskiyen ve kullanılmaz hale gelen yedek parçaları uygunparça.com dan alabilirsiniz.

Uygunparça.com mikrodalga fırın parçaları olarak cam tepsi, döner tabla motoru, lamba, düğme/kontrol panosu gibi birçok kategori altından orijinal ya da muadil yedek parçalara ulaşabilirsiniz.

Ayrıcı zamanla yemeklerin sıçrayan yağlarından dolayı oluşan kir tabakalarını da mikrodalga fırın temizleyici spreyle temizleyerek ilk günkü temizliğine kavuşturmak artık mümkün.

 

Sizin Mikrodalga Fırınınızın Model Numarası Ne?

 

Uygunparça.com dan aradığınız parçaya en kolay şekilde ulaşmak için mikrodalga fırınınızın hangi parçasının değişmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Eğer mikrodalga fırınınızın dönen cam tablası kırıldıysa veya döner tabla motoru çalışmıyorsa yapmanız gereken tek şey model numarasına bakıp uygunparça.com da arama kutusu bölümüne model numarasınız yazmak. Çıkan ürünler içinden sizin ihtiyacınız olan parçayı seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank