Uygun Parça
Uygun Parça
SEÇİMİNİZ
Beyaz Eşya
Buzdolabı & Derin Dondurucular

Buzdolabı & Derin Dondurucular Yedek Parçaları


Buzdolabı Yedek Parçaları ve Aksesuarları

 
Buzdolabı, evdeki vazgeçilmez ve en önemli cihazlardan birisidir. Gerçek şu ki, yiyecek ve içeceklerimizi daha uzun süre korur ve taze tutar. Buzdolabınız bozulduğunda gününüz mahvolabilir.
 
Buzdolapları haftada 7 gün, günde 24 saat hiç durmadan çalışırlar. Bosch, Siemens, Arçelik, Samsung, LG gibi popüler markaların cihazları her ne kadar yüksek kaliteli olsa da maalesef hiçbir cihaz aşınmaya, yıpranmaya, hasar görmeye hatta kırılmaya karşı sonsuza dek dayanıklı değildir. Yoğun şekilde çalışan termostat veya kapak contası gibi parçalar daha sık arızalanabilir. Buzdolabınızdaki bu küçük problemleri tamir etmek için doğru buzdolabı yedek parçaları uygunparca.com adresinde bulunabilir. Buzdolabı kapak kolunuz kırılmış veya buzdolabı lambanız arızanlamış olabilir ancak şimdi sipariş vererek bu problemleri kendiniz çözebilirsiniz.
 

Buzdolabı ve Derindondurucu Yedek Parça Fiyatları

 
Birçok farklı tip buzdolabı vardır. Birçoğu hem soğutucu hem de dondurucu olmak üzere iki farklı bölmeye sahiptir. Neyse ki, hem tek kapılı hem çift kapılı buzdolapları için gerekli olan tüm yedek parçalara sahibiz. Ayrıca daha büyük, Amerikan tarzı gardırop tibi buzdolabılar için de belirli yedek parçaları tedarik etmeye çalışıyoruz, böylece buzdolabınız çalışmasına kaldığı yerden devam edebilir.
 

Buzdolabı ve Derindondurucu Yedek Parça Modelleri

 
Buzdolabınız için doğru parçaları websitemizde bulmak için, cihazınızın model numarasıyla arama yapmanız gerekmektedir. Model numarası genellikle rakam ve harflerin birleşiminden oluşur ve çoğunlukla buzdolabınızın içindeki model numarası etiketiketinde yer alır. Model numaranızı bulduktan sonra sol taraftan marka ve model numaranızı seçerek ya da sadece model numaranızı arama kutusuna yazarak ihtiyacınız olan doğru buzdolabı parçalarına kolayca ulaşabilirsiniz.
 
Buzdolabınızın eviniz için ne kadar önemli bir cihaz olduğunu biliyoruz ve sizlere yardımcı olmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Aradığınız ürünü bulmakta zorlanıyorsanız iletişim kısmında bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz.
 
Örneğin aşağıdaki markalar için yedek parçaları sitemizde bulabilirsiniz
Bosch Buzdolabı Yedek Parçaları
Arçelik Buzdolabı Yedek Parçaları
Samsung Buzdolabı Yedek Parçaları
 

 

İLETİŞİM
footer logo

Çınarköy mah, Ulucak Kemalpaşa cad. no:38 Kemalpaşa İZMİR
0850 255 17 46


Uygunparça © 2024

visa master bank